Оформити заявку
Вкажіть, будь ласка, в які терміни і на яку мову слід виконати переклад.

Щоб скористатися формою, ввімкніть підтримку JavaScript та Cookies в браузері.Нострифікація

Швидке і професійне оформлення перекладів документів — незалежно від того, в якій би точці світу Ви не знаходились!

Якщо Ви хочете використати іноземні документи про освіту в Україні – у Вас може з’явитися необхідність у нострифікації – процедурі підтвердження документів про освіту. В нашому бюро перекладів клієнтам надається безкоштовна консультація з питань нострифікації та наступного оформлення документів належним чином.

Виклик кур’єра – безкоштовно!

Для подальшого продовження навчання або працевлаштування на території України Вам  необхідно, щоб Ваші дипломи, атестати та інші документи про освіту, отримані на території іноземних держав, набули юридичної чинності на території України.

Тільки правильне юридичне оформлення пакета документів для подання до Міністерства освіти і науки України може забезпечити проходження Вашими документами про освіту процедури нострифікації. Результатом цієї процедури буде отримання офіційної довідки, що підтверджує відповідність отриманої освіти українським стандартам.

Документи про освіту громадян колишнього СРСР, які були видані до 15 травня 1992 року, не потребують проведення процедури нострифікації на підставі ст. 5 Договору про співробітництво у сфері освіти, підписаного в Ташкенті в 1992 році. Країни-учасниці цього Договору: Азербайджанська Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан, Киргизька Республіка, Республіка Вірменія, Республіка Молдова, Російська Федерація, Республіка Таджикистан, Туркменістан і Республіка Узбекистан,

Для отримання консультації Ви можете приїхати в наше Бюро. Ми знаходимося у зручному місці, в самому центрі Києва, поряд зі станцією метро «Кловська» (50 метрів).

Ви можете відправити заявку на виконання перекладу або для його попереднього підрахунку, і менеджери нашого Бюро зв’яжуться з Вами.

<< Назад