Оформити заявку
Вкажіть, будь ласка, в які терміни і на яку мову слід виконати переклад.

Щоб скористатися формою, ввімкніть підтримку JavaScript та Cookies в браузері.Реклама і маркетинг

Швидкий і якісний професійний переклад  — незалежно від того, в якій би точці світу Ви не знаходились!

Під час перекладу матеріалів рекламного характеру дуже важливо не просто точно передати зміст тексту, а підібрати найбільш вдалі еквіваленти іноземною мовою, щоб залучити цільову аудиторію до рекламованої послуги чи продукту. Перекладачі нашого Бюро успішно виконують це завдання.

Наш кур’єр безкоштовно забере документи для перекладу і привезе Вам готові переклади!


Швидко і якісно ми виконаємо переклади:

статей і брошур;
рекламних буклетів і корпоративних слоганів;
презентацій, з повним збереженням формату;
PR і маркетингових матеріалів та ін.

Наше бюро перекладів має у своєму розпорядженні сучасну комп’ютерну техніку та периферійне обладнання, яке дозволяє виконати переклад документа з оформленням «один до одного», тобто з повним дотриманням вихідного форматування, зі збереженням слайдів і рисунків. Ми підтримуємо всі основні формати комп’ютерних документів. За бажанням замовника ми можемо здійснювати сканування та графічну обробку схем, креслень, рисунків і фотографій, необхідних для оформлення рекламного перекладу.

В Україні більшість рекламодавців — зарубіжні компанії. І в багатьох з них виникає проблема не тільки з перекладом вихідного тексту, але і з його адаптацією для цільової аудиторії.

Рекламний текст передає властивості рекламованого продукту‚ як за допомогою образів, так і за допомогою мови, наприклад: стиль реклами дорогих парфумів, як правило, вишуканий і виразний, стиль реклами автомобілів повинен справляти враження швидкості та ефективності, а мета реклами, наприклад, чаю - створити особливу атмосферу вишуканого комфорту.

Тому наші перекладачі, які займаються перекладом реклами, розуміються на технології створення реклами і враховують спрямованість рекламного тексту на цільову аудиторію, яка тісно пов’язана з об’єктом реклами і впливає на мову та стиль рекламного тексту.

Ви можете відправити заявку на виконання перекладу або для його попереднього підрахунку, і менеджери нашого Бюро зв’яжуться з Вами.

<< Назад