Оформити заявку
Вкажіть, будь ласка, в які терміни і на яку мову слід виконати переклад.

Щоб скористатися формою, ввімкніть підтримку JavaScript та Cookies в браузері.Терміновий переклад

Швидкий і якісний професійний переклад  — незалежно від того, в якій би точці світу Ви не знаходились!

В нашому бюро перекладів працюють висококваліфіковані перекладачі з великим досвідом роботи, що дає можливість виконати переклад у стислі строки. Під час виконання термінового перекладу документ проходить ті самі стадії перевірки і редагування, що й довгострокове замовлення. А це дозволяє зберегти його якість на належному рівні.

Наш кур’єр безкоштовно забере документи для перекладу і привезе Вам готові переклади!

Вам може знадобитися терміново перекласти будь-який документ, наприклад, документи для виїзду за кордон, довідки або витяг з історії хвороби для термінового лікування, дані  паспорту для оформлення посвідки на проживання та багато іншого. В якій би сфері Вам не знадобився терміновий переклад, наше бюро перекладів забезпечує його виконання в найкоротші терміни.

Так само терміново ми можемо виконати нотаріальне засвідчення перекладу, його легалізацію чи апостилізацію в Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ, Міністерстві освіти, в Головному та обласних управліннях юстиції і в Консульських відділах Посольств іноземних держав в Україні.

Терміновий переклад великих обсягів – це переклад, при виконанні якого слід забезпечити продуктивність понад 10 стандартних сторінок на день. Він потребує від перекладача великої відповідальності, підвищеної концентрації уваги, вміння оперативно виконувати великий обсяг роботи та віртуозного володіння іноземною мовою.

Для виконання термінового замовлення великого обсягу при швидкості понад 20 сторінок на добу ми використовуємо механізми колективної роботи перекладачів. Ми збираємо команду кваліфікованих перекладачів, підвищуючи‚ таким чином‚ швидкість виконуваного перекладу. Щоб не було змішування стилів перекладу, перекладачі працюють під контролем менеджера, який допомагає контролювати узгодження термінології з тематикою. А готовий текст також проходить перевірку редактором, тому цілісність Вашого документу не буде порушена.

Ви можете відправити заявку на виконання перекладу або для його попереднього підрахунку, і менеджери нашого Бюро зв’яжуться з Вами.

<< Назад